top of page

Акції та особливі пропозиції

Услуги: Текст

Комплексна допомога сім'ї за фіксовану вартість в місяць

Часто буває так, що мало праюцвати з  одном членом сім'ї. Ми пропонуємо коплекс індивідуальних та групових занять для дорослих та дітей за фіксовану вартість в місяць. В ціну входять заняття з індивідуального та сімейного консультування для дорослих від різних спеціалістів, розвивальні заняття для дітей та групові заняття.

Супровід родини під час розлучення

Увесь процес розлучення - емоційно складний досвід для будь-кого. Найбільше від цього страждають наші діти. Наші спеціалісти пропонують зробити цей процес найменш шкідливим для дітей та дорослих.  Ми пропонуємо повний супровід цього процесу, в тому числі індивідуальні заняття, медіацію між партнерами, заняття з дітьми та рекомендації.

Услуги: Услуги

Соціальна вартість

Знижка до 90%

Ми готові Вам надати допомогу зі знижкою до 90%, якщо Ви готові пред'явити документи про рівень Вашого доходу або докази складних життєвих обставин, що наразі виникли. Пропозиція діє за умови, якщо рівень доходу становить менше ніж 2189 гривень на людину в місяць. Наприклад, якщо Ваша заробітня плата становить 8000 гривень, але Ви маєте 2 дітей , а Ваш партнер не має роботи, Ви маєете право претендувати на таку знижку.

Безкоштовна пробна консультація

20 хв безкоштовно

Ви можете отримати безкоштовну пробну консультацію-знайомтво з кожним із психологів нашого простору. Це чудова нагода познайомитись зі спеціалістом, задати запитання про хід роботи та провести поверхневу психодіагностику.

removebg-preview1.png
bottom of page