top of page

До уваги користувачів

Про проєкт

Цей проект створено з метою покращення доступності послуг у сфері ментального здоров'я для мешканців міста Львова та околиць.

 

Проект «Ліхтар» являє собою некомерційне об'єднання психологів, що дозволяє спеціалістам просувати свої послуги на просторах мережі інтернет, і не є окремою комерційною установою. Наші спеціалісти також  можуть бути співробітниками різноманітних установ та організацій, що не суперечить чинному законодавству. 

 

Зверніть увагу! Громадяни України, які відносяться до соціально вразливих категорій населення, перебувають у складних життєвих обставинах чи постраждали від домашнього насильства, мають право отримувати послуги у сфері ментального здоров'я також на безоплатній основі від держави. Для цього необхідно звернутись до районного відділу соціальної роботи за  місцем проживання і стати на облік у Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

Ми ретельно перевіряємо наших спеціалістів та пропонуємо запис до спеціалістів, що ведуть також іншу діяльність, лише в ті години, що не є для них робочими.

 

З повагою,

Команда Ліхтар

removebg-preview1.png
bottom of page