top of page

Ціни

В розділі нижче Ви можете знайти повний список наших полуг та актуальні ціни. Ми дбаємо про доступність наших послуг для всіх, так що у розділі "особливі пропозиції" Ви зможете більше дізнатись про наші особливі пропозиції та актуальні знижки .

Первинна консультація

Перша зустріч-знайомство включає збір інформації про випадок, визначення стратегій роботи та формування першого погляду на тривалість консультування в майбутньому. Після першої зустрічі клієнт має чітке уявлення про роботу з психологом. Первинне консультування відбувається незалежно від характеру запиту та послуги, яку необхідно клієнту надати в майбутньому. 

Від 1200 грн

Психодіагностика

Психодіагностика використовується у випадках, коли є конкретні запитання, що потрібно з'ясувати. Запитами до діагностики можуть слугувати від профорієнтації до виявлення наявності психологічної травми. Така послуга потрібна тільки у випадках, коли потрібен точний, швидкий та юридично оформлений результат. За валідність та точність результату психолог несе особисту відповідальність.

Від 2000 грн

Довготривале консультування

Найчастіше зустрічі відбуваються раз на тиждень, але психолог може бачити необхідінсть бачитись частіше чи рідше. Такі зустрічі дозволяють змінити своє відношення до речей, пройти складний життєвий досвід, вийти на новий рівень усвідомлення та розуміння дійсності.

 

Тривалість такого консультування обговорюється з психологом в ході первинного консультування.

 

Оплата здійснюється в кінці кожної 50-ти хвилинної сесії у розмірі 500 гривень.

Від 1200 грн

Дізнатись більше

Участь в допиті чи суді

 За законом, крім батьків під час такого спілкування має бути присутній також психолог. Тільки професійний психолог зможе допомогти дитині чи підлітку вірно та безпечно для ментального здоров'я пригадати події, про які буде йти мова. Під час виїзду психолог буде мати всі необхідні документи і здійснюватиме також контроль за законністю проведення процедури.

Оплата здійснюється 700 грн за виїзд і далі погодинно - по 250 гривень година роботи. Виїзд після 20:00 і до 8:00 ранку буде коштувати 1000 грн і 300 грн кожна наступна година.

Від 2500 грн

Корекційно-розвивальна робота з неповнолітнім

Такі заняття можуть бути необхідними у випадках, коли дитина стає тривожною, агресивною, не уважною.

У вартість також входять регулярні рекомендації дорослим по вихованню.

Точний план буде узгоджено після первинного консультування. Ми розуміємо, що здоров'я дітей - це найголовніше. Але не у всіх є можливість оплатити регулярні зустрічі. Знижки та особливі пропозиції Ви моежете переглянути на окремій сторінці.

 Від 500 грн.

Дізнатись бльше

Сімейне консультування

Нобхідність проведення сімейного консультування виникає у випадках, коли стає складно домовитись чи виникають складнощі в сім'ї(часті сварки, кризи, недовіра).

Зазвичай первинна робота включає три зустрічі: по одній з кожним із партнерів окремо і всі разом.

Від 2000 грн.

Діагностика та скерування

Якщо наші психологи не спеціалізуються у сферах, з якими потрібно буде працювати клієнту, ми проведемо психодіагностику та скеруємо Вас до довірених спеціалістів.

Від 1200 грн.

removebg-preview1.png
bottom of page